انیمیشن شاد 

اولین بار که نشونش دادم، به یه دوقلوی 4 ساله نشون دادم؛ دو تا که علایقشون با هم فرق میکرد. اول که یکیشون شروع کرد به تعریف کردن از فیلم بلند خارجی که اخیرا تمام دیالوگ هاش رو هم حفظ کرده بود. داشت از دختری که تو زمان ما میتونست سیندرلا باشه و حالا برای نسل جدید نوآوری شده تعریف میکرد. هرجا تو تعریف دیالوگ هم کم می آورد، خواهر دوقلوش ادامه می‌داد.

فیلم کوتاهی که داشتم نشون میدادم رو می خواستم ببندم تا چیز دیگه ای بهشون نشون بدم که یکی از دوقلوها گفت: صبر کن، دارم می بینم.

خوشحال شدم. چون یکی از دو بیننده می‌خواست که تا آخر انیمیشن رو دنبال کنه و بدونه آخر جریان پادشاه چی میشه، و همون جا که خودم هم قبلا با فیلم خندیده بودم، خنده اش گرفته بود.

فیلم، 4-5 دقیقه اییه، و ژانر کمدی، و تو مسابقات خارجی شرکت کرده. شخصیت های اصلیش از فضا به زمین میاندو بقیه داستان رو می تونید از اینجا دانلود کنید.

تیم شناور هوشمند کارون هم ,فیلم ,رو ,تعریف ,نشون ,تو ,رو می ,یکی از ,و بدونه ,بدونه آخر ,آخر جریانمنبع

مشک آن است که خود ببوید، نه آنکه عطار بگوید

دشواری‌های زنجیره بلوکی

بررسی کاربردهای بلاک‌‌چین در دنیای واقعی

راه اندازی برد Beagle Bon Black و تست پورت‌های آن با ماژول تله متری 433Mhz

تست ماژول تله متری 433 مگاهرتز

جشن نوروزی ای‌نهنگ

مرتب کردن ایرانی یعنی دور انداختن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

موسسه حقوقی و بین المللی سام خرید اسکی فضایی با کیفیت سی بی سی تی دندان دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قفس خرید اینترنتی ثبت شركت دکنر مجید نصیری نقد و بررسی تخصصی لوازم خانگی RLearn